SLOVENSKO POZNÁME DOKONALE

Môže jediná myseľ poznať Slovensko v celej jeho rozmanitosti? Každý predsa inak vníma krajinu, v ktorej žije. Každý si v sebe nesie svoju originálnu zmes dojmov. Navštívili ste všetky mestá Slovenska? Ochutnali ste všetky jeho pramenité vody? Poznáte všetky problémy jeho obyvateľov? Na niektoré veci jednoducho jeden nestačí. Aj s právnymi problémami sa často vieme popasovať len kolektívne. V advokátskej kancelárii SOUKENÍK - ŠTRPKA disponujeme vysokým počtom odborníkov, ktorí dôverne poznajú regionálne osobitosti Slovenska. Sme bližšie k našim klientom a vieme tak lepšie porozumieť ich problémom. Naše pobočky sú situované v mestách po celom Slovensku a naša prístupnosť z nás robí efektívneho partnera.

Slovensko poznáme dokonale, lebo veríme, že je to pri našej práci kľúčové.


Aktuálne z našej advokátskej kancelárie

všetky aktuality
 • SOUKENÍK – ŠTRPKA, NAJVÄČŠIA PRÁVNICKÁ FIRMA NA SLOVENSKU

  Obhájili sme prvé miesto v rebríčku TOP 10 najväčších právnických firiem na Slovensku.

  Publikované
  30 NOV'18
  viac
 • BREXIT FROM THE CONSTITUTIONAL POINT OF VIEW

  V priestoroch Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave sa 2. mája 2019 uskutočnila prednáška austrálskeho právneho filozofa a oxfordského profesora Johna Finnisa.

  Publikované
  02 MÁJ'19
  viac
 • SOUKENÍK – ŠTRPKA SA STALA PRÁVNICKOU FIRMOU ROKA 2019 V KATEGÓRII DEVELOPERSKÉ PROJEKTY A NEHNUTEĽNOSTI

  V rámci súťaže Právnická firma roka 2019 bola naša advokátska kancelária SOUKENÍK - ŠTRPKA vyhlásená za víťaza kategórie Developerské projekty a nehnuteľnosti.

  Publikované
  17 APR'19
  viac
Tlačiť