Prehrať video

NAJVÄČŠIA SLOVENSKÁ ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA

Nie je možné byť v jednom čase na dvoch miestach. Rovnako nie je v ľudských silách všetkému rozumieť. Dali sme preto hlavy dokopy a za 15 rokov sme vytvorili tím najväčšej slovenskej advokátskej kancelárie. Viac hláv, viac rozumu nie je len prázdne heslo. V našom kolektíve zloženom z viac ako 60 právnikov totiž nájdete odborníkov a špecialistov z rôznych oblastí práva, ktorí Vám aj vďaka viacerým pobočkám dokážu poskytnúť právny servis na najvyššej úrovni kdekoľvek na Slovensku.

 


Aktuálne z našej advokátskej kancelárie

všetky aktuality
 • REAKCIA NA ČLÁNOK UVEREJNENÝ NA WEBOVEJ STRÁNKE TÝŽDENNÍKA PLUS 7 DNÍ

  Publikované
  26 AUG'17
  viac
 • JUDr. MIROSLAV HLIVÁK, PhD., LLM PRIJAL KANDIDATÚRU PRÁVNICKEJ FAKULTY UNIVERZITY KOMENSKÉHO NA FUNKCIU PREDSEDU ÚRADU PRE VEREJNÉ OBSTARÁVANIE

  Partner našej advokátskej kancelárie JUDr. Miroslav Hlivák, PhD., LLM po dôkladnom zvážení a intenzívnych diskusiách vyslovil Právnickej fakulte Univerzity Komenského súhlas s kandidatúrou svojej osoby na funkciu predsedu Úradu pre verejné obstarávanie.

  Publikované
  01 AUG'17
  viac
 • STRETNUTIE PREDSEDU VLÁDY SR S PREDSTAVITEĽMI SLOVENSKÉHO ŠPORTU K NAPĹŇANIU ZÁKONA O ŠPORTE

  Dňa 13.04.2016 prijal predseda vlády SR pán Robert Fico na pôde Úradu vlády SR predstaviteľov slovenských športových klubov a úspešných športovcov, s ktorými sa rozprával o aplikácii a napĺňaní zákona o športe v praxi.

  Publikované
  13 APR'16
  viac
Tlačiť