Prehrať video

MIROSLAV HLIVÁK SA STAL NOVÝM PREDSEDOM ÚRADU PRE VEREJNÉ OBSTARÁVANIE (ÚVO)

Publikované
14 SEP'17
MIROSLAV HLIVÁK SA STAL NOVÝM PREDSEDOM ÚRADU PRE VEREJNÉ OBSTARÁVANIE (ÚVO)

JUDr. Miroslav Hlivák, PhD., LLM, bol zvolený do funkcie predsedu Úradu pre verejné obstarávanie. Počas tajnej voľby ho 78 hlasmi zvolili poslanci Národnej rady SR.

Predseda Národnej rady SR Andrej Danko odovzdal dekrét o zvolení do funkcie novozvolenému predsedovi Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO) Miroslavovi Hlivákovi, ktorého ako kandidáta na predsedu ÚVO pôvodne navrhla Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave.

"Svoju funkciu chcem vykonávať s najlepším vedomím a svedomím, s využitím všetkých svojich znalostí a skúseností, ktoré som počas svojho profesného života nadobudol. Som pripravený na otvorenú a vecnú diskusiu so všetkými, ktorí majú úprimnú snahu pomôcť zlepšiť a reformovať systém verejného obstarávania na Slovensku," zdôraznil Miroslav Hlivák. Pri presadzovaní zmien na úrade bude podľa svojich slov vychádzať zo svojho projektu, ktorý predložil v auguste vláde na verejné vypočutie.

Dňom 14.09.2017 sa zároveň skončilo pôsobenie JUDr. Miroslava Hliváka, PhD., LLM, v advokátskej kancelárii SOUKENÍK - ŠTRPKA, s. r. o. Týmto mu srdečne gratulujeme a v mene našej advokátskej kancelárie mu chceme poďakovať za dlhoročné úsilie, výsledky a úspechy, ktorých sme aj vďaka nemu dosiahli. Prajeme mu veľa úspechov, šťastia a zdravia ako v pracovnom tak i v súkromnom živote.

Menovací dekrét

Otvoriť odkaz Všetky aktuality
Tlačiť