SOUKENÍK – ŠTRPKA, NAJVÄČŠIA PRÁVNICKÁ FIRMA NA SLOVENSKU

Publikované
28 NOV'17
SOUKENÍK – ŠTRPKA, NAJVÄČŠIA PRÁVNICKÁ FIRMA NA SLOVENSKU

Advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA získala 1. miesto v rebríčku TOP 10 najväčších právnických firiem na Slovensku.

Vážený klient, vážený obchodný partner,

je nám veľkým potešením oznámiť Vám, že advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA získala 1. miesto v rebríčku TOP 10 právnických firiem na Slovensku. Udelené ocenenie je pre nás významným úspechom, ktorý sme dosiahli najmä vďaka Vám a vďaka Vašej spokojnosti s kvalitou nami poskytovaných právnych služieb. Rovnaká vďaka patrí celému kolektívu advokátskej kancelárie.

Dovoľte, aby sme Vám úprimne poďakovali za doterajšiu spoluprácu a prejavenú dôveru a zároveň Vás ubezpečili, že aj naďalej budeme vyvíjať maximálne úsilie, aby sme ochránili Vaše záujmy a udržali si Vašu dôveru.

Rebríček 10 najväčších právnických firiem na Slovensku bol zostavený vydavateľstvom The Slovak Spectator. Na umiestnenie v rebríčku malo vplyv päť kritérií, pričom boli zohľadňované hodnoty z roku 2016. Váha jednotlivých kritérií bola nasledovná: počet advokátov (váha 36%); počet osôb (bez advokátov) s ukončeným právnickým vzdelaním s praxou viac ako tri roky (váha 18%); počet osôb (bez advokátov) s ukončeným právnickým vzdelaním s praxou menej ako tri roky (váha 6%); tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb (váha 25%); čistý zisk na partnera (váha 15%).

Podrobnejšie údaje prináša ročenka Investment Advisory Guide 2017/2018, v ktorej sú publikované výsledky analýzy aj komplexné rebríčky. Vydanie prináša aj prehľadné informácie o hospodárstve, trhu práce, podpore investorov, legislatíve, nehnuteľnostiach a investičných príležitostiach na Slovensku.

Všetky aktuality
Tlačiť