SOUKENÍK – ŠTRPKA, NAJVÄČŠIA PRÁVNICKÁ FIRMA NA SLOVENSKU

Publikované
30 NOV'18
SOUKENÍK – ŠTRPKA, NAJVÄČŠIA PRÁVNICKÁ FIRMA NA SLOVENSKU

Obhájili sme prvé miesto v rebríčku TOP 10 najväčších právnických firiem na Slovensku.

Vážený klient, vážený obchodný partner,

je nám veľkým potešením oznámiť Vám, že advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA obhájila 1. miesto v rebríčku TOP 10 právnických firiem na Slovensku. Udelené ocenenie je pre nás významným úspechom, ktorý sme dosiahli najmä vďaka Vám a vďaka Vašej spokojnosti s kvalitou nami poskytovaných právnych služieb. Rovnaká vďaka patrí celému kolektívu advokátskej kancelárie.

Dovoľte, aby sme Vám úprimne poďakovali za doterajšiu spoluprácu a prejavenú dôveru a zároveň Vás ubezpečili, že aj naďalej budeme vyvíjať maximálne úsilie, aby sme ochránili Vaše záujmy a udržali si Vašu dôveru.

Rebríček 10 najväčších právnických firiem na Slovensku, podložený ich hospodárskymi a prevádzkovými ukazovateľmi, je zostavovaný magazínom PRÁVO (špeciálna príloha denníka SME) v spolupráci s anglickými novinami The Slovak Spectator.

Na umiestnenie v rebríčku malo vplyv päť kritérií, pričom boli zohľadňované hodnoty z roku 2017. Váha jednotlivých kritérií bola nasledovná: počet advokátov (váha 36%); počet osôb (bez advokátov) s ukončeným právnickým vzdelaním s praxou viac ako tri roky (váha 18%); počet osôb (bez advokátov) s ukončeným právnickým vzdelaním s praxou menej ako tri roky (váha 6%); tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb (váha 25%); čistý zisk na partnera (váha 15%).

Podrobnejšie údaje prináša denník SME v špeciálnej prílohe PRÁVO a ročenka Investment Advisory Guide 2018/2019, v ktorej okrem iného nájdete aj rozhovor s partnerom kancelárie Petrom Štrpkom.

Všetky aktuality
Tlačiť