SOUKENÍK – ŠTRPKA NAJVÄČŠIA ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA ŠTVRTÝKRÁT V RADE

Publikované
24 NOV'20
SOUKENÍK – ŠTRPKA NAJVÄČŠIA ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA ŠTVRTÝKRÁT V RADE

Už štvrtýkrát v rade sme získali 1. miesto v rebríčku TOP 10 najväčších právnických kancelárií na Slovensku.

Vážený klient, vážený obchodný partner,

je nám veľkým potešením oznámiť Vám, že advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA už štvrtýkrát v rade získala 1. miesto v rebríčku TOP 10 právnických kancelárií na Slovensku.

Podrobnejšie informácie o výsledkoch a hodnotení priniesol denník SME v špeciálnej prílohe PRÁVO a ročenka Investment Advisory Guide 2020/2021, v ktorej okrem iného nájdete aj rozhovor s partnerom kancelárie Igorom Vrankom.

Okrem hlavných kategórií, ktorých výsledky sú poskytované od roku 2015, tento rok pribudlo päť nových, čiastkových kategórií a to 10 najväčších v oblasti Fúzie a akvizície, Bankovníctva a financií, Nehnuteľností a developmentu, v oblasti Pracovného práva a v oblasti Sporovej agendy.

Udelené ocenenia a víťazstvo v Rebríčku 10 najväčších právnických firiem na Slovensku je pre nás významným úspechom, ktorý sme dosiahli najmä vďaka Vám a vďaka Vašej spokojnosti s kvalitou nami poskytovaných právnych služieb. Rovnaká vďaka patrí celému kolektívu advokátskej kancelárie.

V mene advokátskej kancelárie SOUKENÍK – ŠTRPKA Vám úprimne ďakujeme za doterajšiu spoluprácu a prejavenú dôveru a zároveň Vás ubezpečujeme, že aj naďalej budeme vyvíjať maximálne úsilie, aby sme ochránili Vaše záujmy a udržali si Vašu dôveru.

Partneri advokátskej kancelárie SOUKENÍK - ŠTRPKA

Všetky aktuality
Tlačiť