Prehrať video

Kariéra

Ak máte záujem stať sa súčasťou tímu ADVOKÁTSKEJ KANCELÁRIE SOUKENÍK – ŠTRPKA, môžete reagovať na práve ponúkanú pozíciu uverejnenú na našich internetových stránkach resp. pokiaľ pozícia, o ktorú máte záujem, nie je v súčasnosti v ponuke, môžete poslať Váš životopis spolu s motivačným listom, kontaktnými údajmi a súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov na mailovú adresu job@akss.sk a v prípade, ak nás Vaša ponuka zaujme, budeme Vás kontaktovať.

Advokát, Žiar nad Hronom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• právne služby predovšetkým v oblasti obchodného a občianskeho práva,
• príprava právnych stanovísk a analýz,
• príprava súdnych podaní,
• príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov,
• agenda súvisiaca s právom obchodných spoločností,
• účasť na právnych auditoch.

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v najväčšej slovenskej advokátskej kancelárii, s možnosťou získania praktických skúseností v rôznych oblastiach práva. Mladý kolektív, zaujímavá a odborne náročná práca.

Informácie o výberovom konaní

Životopis spolu s motivačným listom v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku a so súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov žiadame poslať na mailovú adresu pamela.zifcakova@akss.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.8.2018

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz sk. B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• dobré komunikačné schopnosti a profesionálne vystupovanie,
• schopnosť odborne viesť ľudí,
• samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie a zmysel pre tímovú prácu.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu, pošlite prosím svoj motivačný list a životopis na e-mailovú adresu: pamela.zifcakova@akss.sk

Aktuality

viac
Tlačiť