Médiá

 • TLAČOVÁ KONFERENCIA K NÁVRHU ZÁKONA O ŠPORTE

  Publikované
  20 AUG'15
  TLAČOVÁ KONFERENCIA K NÁVRHU ZÁKONA O ŠPORTE

  Po skončení medzirezortného pripomienkového konania k návrhu nového zákona o športe sa dňa 20. augusta 2015 uskutočnila za účasti predsedu Národnej rady Slovenskej republiky Petra Pellegriniho, prezidentov národných športových zväzov, športových odborníkov a športových osobností podporujúcich prijatie návrhu nového zákona o športe a členov pracovnej skupiny poverenej prípravou návrhu nového zákona o športe tlačová konferencia.

  viac
 • TLAČOVÁ BESEDA K PRIPRAVOVANÉMU NOVÉMU ZÁKONU O ŠPORTE

  Publikované
  31 MAR'15

  Dňa 31. marca 2015 sa v budove Národnej rady Slovenskej republiky uskutočnila za účasti predsedu Národnej rady Slovenskej republiky Petra Pellegriniho, ministra školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky Juraja Draxlera a členov pracovnej skupiny pripravovaného nového zákona o športe Petra Sepešiho, prokurátora Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky a Miroslava Hliváka, partnera advokátskej kancelárie, tlačová beseda k pripravovanému návrhu nového zákona o športe.

  viac
 • ČLENOM RADY ROZHLASU A TELEVÍZIE SLOVENSKA SA STAL JUDr. DAVID SOUKENÍK

  Publikované
  11 FEB'15

  Národná rada Slovenskej republiky zvolila za člena Rady Rozhlasu a televízie Slovenska (ďalej “Rada RTVS”) JUDr. Davida Soukeníka, partnera advokátkej kancelárie SOUKENÍK – ŠTRPKA.

  viac
 • PRÍPRAVA NÁVRHU NOVÉHO ZÁKONA O ŠPORTE

  Publikované
  07 NOV'14

  Na príprave návrhu nového zákona o športe sa ako člen odbornej pracovnej skupiny zloženej z odborníkov navrhnutých Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky, Slovenského olympijského výboru, Slovenského futbalového zväzu a Slovenského zväzu ľadového hokeja v súčinnosti s ďalšími konzultantmi podieľa aj partner kancelárie JUDr. Miroslav Hlivák, PhD., LLM.

  viac
 • BEZ DÔVERY KLIENTA ADVOKÁT NEVYRASTIE

  Publikované
  19 DEC'13
  BEZ DÔVERY KLIENTA ADVOKÁT NEVYRASTIE

  „Advokáciu musíte brať ako povolanie a poslanie zároveň, cez ktoré dokážete pomáhať ľuďom pri riešení ich právnych problémov. Ak sa to darí, aj drobné úspechy vás ženú ďalej.“
  JUDr. Peter Štrpka, Phd.

  viac
Tlačiť