INFORMÁCIA K AKTUÁLNEJ SITUÁCII SPOJENEJ SO ŠÍRENÍM OCHORENIA COVID-19

Publikované
30 MAR'20

Vážení klienti,

dovolíme si Vás informovať, že v aktuálnej situácii spojenej so šírením ochorenia COVID-19 advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o. naďalej poskytuje právne služby v plnom nasadení a v rovnakom rozsahu. Odporúčame, aby naša komunikácia prebiehala prioritne elektronicky a telefonicky, alebo formou video konferencie so zachovaním diskrétnosti a dôvernosti. V prípade potreby osobných rokovaní dodržiavame všetky preventívne a zdravotno-bezpečnostné opatrenia.

Naši právnici sú Vám k dispozícii bez časového obmedzenia.
Recepcia v sídle našej advokátskej kancelárie v Bratislave je Vám k dispozícii každý pracovný deň v čase od 9:00 -15:00 hod.

Pokiaľ potrebujete popri bežnej agende poradiť ohľadne problémov spojených so situáciou v súvislosti s ochorením COVID-19, s dôverou sa kedykoľvek obráťte na náš špeciálne zriadený odborný tím zložený z advokátov, právnych expertov, daňového poradcu a IT špecialistu, a to najlepšie formou emailu covid-19@akss.sk

Za týmto účelom sme zriadili aj osobitnú webovú stránku www.covid-19.akss.sk, na ktorej nájdete užitočné aktuálne informácie.

Prajeme Vám najmä pevné zdravie a veríme, že spolu túto situáciu zvládneme a skoro prekonáme.

S úctou
tím SOUKENÍK - ŠTRPKA, s. r. o.
02/322 02 111

 

 

 

Všetky aktuality
Tlačiť