Vážený klient, vážený obchodný partner,

je nám potešením oznámiť Vám, že advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA už piatykrát v rade získala 1. miesto v rebríčku najväčších právnických kancelárií na Slovensku.

Udelené ocenenie je pre nás významným úspechom, ktorý sme dosiahli najmä vďaka Vám a vďaka Vašej spokojnosti s kvalitou nami poskytovaných právnych služieb. Rovnaká vďaka patrí celému kolektívu advokátskej kancelárie.

V mene advokátskej kancelárie SOUKENÍK – ŠTRPKA Vám úprimne ďakujeme za doterajšiu spoluprácu a prejavenú dôveru a zároveň Vás ubezpečujeme, že aj naďalej budeme vyvíjať maximálne úsilie, aby sme ochránili Vaše záujmy a udržali si Vašu dôveru.

Partneri advokátskej kancelárie SOUKENÍK - ŠTRPKA
podpisyAktuálne z našej advokátskej kancelárie

všetky aktuality
 • VYSTÚPENIE NA KONFERENCII PRACOVNÉHO PRÁVA NA TÉMU „UPLATNENIE NÁROKOV Z NEPLATNÉHO SKONČENIA PRACOVNÉHO POMERU NA SÚDE“

  Dňa 14. 6. 2022 sa pod záštitou tímu EU Generation uskutočnila konferencia „Pracovné právo 2022“. S príspevkom na tému uplatnenia nárokov z neplatného skončenia pracovného pomeru v konaní pred súdom (vybrané otázky) na nej vystúpil aj Mgr. Andrej Guba, LL.M., vedúci advokát a špecialista na pracovné právo z advokátskej kancelárie SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o. spoločne s Mgr. Ninou Dubovskou, sudkyňou Krajského súdu v Bratislave.

  Publikované
  14 JÚN'22
  viac
 • ADVOKÁTI Z AKSŠ PARTICIPOVALI NA KAŽDOROČNEJ ARBITRÁŽNEJ KONFERENCII RICHARD DeWITT

  Advokáti z advokátskej kancelárie SOUKENÍK - ŠTRPKA, Lukáš Štefánik a Oľga Dlhopolčeková, prednášali na tohtoročnej Richard DeWitt arbitrážnej konferencii.

  Publikované
  03 JÚN'22
  viac
 • KTO SÚ KLIENTI PRÁVNICKÝCH KANCELÁRIÍ?

  Jedna z tém, na ktorú počas Night of Chances LAW ponúkol odpovede aj Milan Gocník, partner advokátskej kancelárie SOUKENÍK – ŠTRPKA.

  Publikované
  12 MÁJ'22
  viac

NAJNOVŠIE ODBORNÉ ČLÁNKY

všetky články
 • LEGALITA AUTONÓMNYCH ZBRANÍ AKO JEDNA Z AKTUÁLNYCH OTÁZOK MEDZINÁRODNÉHO PRÁVA VEREJNÉHO

  Odborný článok Milana Béreša

  Publikované
  03 FEB'21
  viac
 • SPOČÍVANIE PLYNUTIA HMOTNOPRÁVNYCH LEHÔT A PROCESNÝCH LEHÔT V ZMYSLE ZÁKONA č. 9/2021 Z. z.

  Účinné od 19. januára 2021

  Publikované
  27 JAN'21
  viac
 • DOČASNÁ OCHRANA PODNIKATEĽOV OD 1. JANUÁRA 2021

  Dočasná ochrana podnikateľov je právnym inštitútom, ktorý bol v našom právnom poriadku zavedený zákonom č.92/2020 Zz

  Publikované
  07 JAN'21
  viac
Tlačiť