SOUKENÍK – ŠTRPKA UŽ SIEDMYKRÁT V RADE NAJVÄČŠOU PRÁVNICKOU KANCELÁRIOU NA SLOVENSKU

Publikované
27 NOV'23
SOUKENÍK – ŠTRPKA UŽ SIEDMYKRÁT V RADE NAJVÄČŠOU PRÁVNICKOU KANCELÁRIOU NA SLOVENSKU

Siedmykrát v rade sme získali 1. miesto v rebríčku The Slovak Spectator najväčších právnických kancelárií na Slovensku. Okrem hlavnej kategórie sa naša kancelária SOUKENÍK - ŠTRPKA umiestnila v TOP 10 aj v ďalších štyroch špecializovaných kategóriách.

Vážený klient, vážený obchodný partner,

je nám potešením oznámiť Vám, že advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA už siedmykrát v rade získala 1. miesto v rebríčku najväčších právnických kancelárií na Slovensku a stala sa tak celkovým víťazom v hlavnej kategórii.

Okrem hlavnej kategórie sa naša kancelária umiestnila v TOP10 aj v štyroch špecializovaných kategóriách:

Udelené ocenenia sú pre nás významným úspechom, ktorý sme dosiahli najmä vďaka Vám a vďaka Vašej spokojnosti s kvalitou nami poskytovaných právnych služieb. Rovnaká vďaka patrí celému kolektívu advokátskej kancelárie.

V mene advokátskej kancelárie SOUKENÍK – ŠTRPKA Vám úprimne ďakujeme za doterajšiu spoluprácu a prejavenú dôveru a zároveň Vás ubezpečujeme, že aj naďalej budeme vyvíjať maximálne úsilie, aby sme ochránili Vaše záujmy a udržali si Vašu dôveru.

Podrobnejšie informácie o výsledkoch a hodnotení priniesol denník SME v špeciálnej prílohe PRÁVO a ročenka Investment Advisory Guide 2022/2024, v ktorých okrem iného nájdete aj rozhovor s novým partnerom advokátskej kancelárie SOUKENÍK - ŠTRPKA s Lukášom Štefánikom.

Largest law firm in Slovakia 2023

Všetky aktuality
Tlačiť