1. DARCOVSKÁ KONFERENCIA ORGANIZÁCIE ÚSMEV AKO DAR

Publikované
22 MAR'24
1. DARCOVSKÁ KONFERENCIA ORGANIZÁCIE ÚSMEV AKO DAR

Partner advokátskej kancelárie SOUKENÍK - ŠTRPKA, Lukáš Štefánik, sa zúčastnil 1.darcovskej konferencie organizácie Úsmev ako dar.

V Advokátskej kancelárii SOUKENÍK - ŠTRPKA sme hrdí na to, že sme dlhoročne aktívnymi účastníkmi iniciatív, ktoré majú hmatateľne pozitívny dopad na životy rodín v núdzi. Naša účasť na 1. darcovskej konferencii organizácie Úsmev ako dar bola príležitosťou zdieľať naše skúsenosti a záväzok k spoločenskej zodpovednosti.

Teší nás, že môžeme už vyše 10 rokov stáť pri organizácii, ktorá pomáha rodinám, aby zostali spolu.
V posledných rokoch sme prostedníctvom organizácie Úsmev ako dar podporili výstavbu bezpečných domovov pre rodiny na pokraji chudoby v Bratislave, poskytovanie pomoci rodinám zasiahnutým pandémiou COVID-19 a podporu rodín s deťmi v krízových situáciách v Košiciach. Tieto projekty nie sú len o finančnej podpore, ale o budovaní lepšej budúcnosti pre tých, ktorí to najviac potrebujú.

Sme presvedčení, že úspech v obchodnom svete ide ruka v ruke so zodpovednosťou voči spoločnosti. Naša účasť na 1. darcovskej konferencii nám umožnila zdieľať nielen naše pozitívne skúsenosti s organizáciou Úsmev ako dar, ale tiež spoznať inšpiratívne príbehy prítomných partnerov organizácie Úsmev ako dar a ich motiváciu pomáhať druhým. 

Sme vďační za príležitosť byť súčasťou tejto konferencie a tešíme sa na ďalšie príležitosti, ako prispieť k lepšej a spravodlivejšej spoločnosti. 
 
Otvoriť odkaz Všetky aktuality
Tlačiť