SOUKENÍK – ŠTRPKA ŠIESTYKRÁT V RADE NAJVÄČŠIA PRÁVNICKÁ KANCELÁRIA NA SLOVENSKU

Publikované
29 NOV'22
SOUKENÍK – ŠTRPKA ŠIESTYKRÁT V RADE NAJVÄČŠIA PRÁVNICKÁ KANCELÁRIA NA SLOVENSKU

Šiestykrát v rade sme získali 1. miesto v rebríčku The Slovak Spectator najväčších právnických kancelárií na Slovensku. Okrem hlavnej kategórie sa naša kancelária SOUKENÍK - ŠTRPKA umiestnila v TOP 10 aj v piatich špecializovaných kategóriách.


Vážený klient, vážený obchodný partner,

je nám potešením oznámiť Vám, že advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA už šiestykrát v rade získala 1. miesto v rebríčku najväčších právnických kancelárií na Slovensku a stala sa tak celkovým víťazom v hlavnej kategórii.

Okrem hlavnej kategórie sa naša kancelária umiestnila v TOP10 v piatich špecializovaných kategóriách:

- najväčší v oblasti odberateľsko-dodávateľských vzťahov
- najväčší v oblasti nehnuteľností a developmentu
- najväčší v sporovej agende
- najväčší v oblasti pracovného práva
- najväčší v oblasti regulačného práva

Navyše v kategórii odberateľsko-dodávateľských vzťahov sme obsadili 1. miesto. Výhra aj v tejto kategórii nás obzvlášť teší, nakoľko naša kancelária si už od začiatku vytýčila cieľ, byť kanceláriou, kde firmy a podnikatelia dostanú „full servisové“ služby zo všetkých právnych odvetví, ktoré sa jeho podnikania dotýkajú.

Toto ocenenie je dôkazom toho, že firmy a podnikatelia naše služby využívajú dlhodobo a nie len na jednu transakciu resp. na jeden právny problém.

Udelené ocenenia sú pre nás významným úspechom, ktorý sme dosiahli najmä vďaka Vám a vďaka Vašej spokojnosti s kvalitou nami poskytovaných právnych služieb. Rovnaká vďaka patrí celému kolektívu advokátskej kancelárie.

V mene advokátskej kancelárie SOUKENÍK – ŠTRPKA Vám úprimne ďakujeme za doterajšiu spoluprácu a prejavenú dôveru a zároveň Vás ubezpečujeme, že aj naďalej budeme vyvíjať maximálne úsilie, aby sme ochránili Vaše záujmy a udržali si Vašu dôveru.

Podrobnejšie informácie o výsledkoch a hodnotení priniesol denník SME v špeciálnej prílohe PRÁVO a ročenka Investment Advisory Guide 2022/2023, v ktorých okrem iného nájdete aj rozhovor s partnerom kancelárie Igorom Vrankom.

Všetky aktuality
Tlačiť