NESPOLIEHAJTE SA NA NÁHODU

Publikované
26 APR'23
NESPOLIEHAJTE SA NA NÁHODU

Len máločoho sa manažéri obávajú viac, ako právnych sporov. Už malicherné prípady môžu poškodiť vzťahy, pošpiniť reputáciu, stáť obrovské sumy peňazí, či množstvo času a energie.

Žiaľ, niektorí sa rozhodnú zastupovať sami, pretože majú pocit, že prípad zvládnu. Pomoc hľadajú na internete, prípadne u svojho vplyvného známeho. Mnohí si myslia, že prípad vyrieši čas alebo pomôže náhoda!

NESPOLIEHAJTE SA NA NÁHODU                

Múdri manažéri vedia, že včasným oslovením advokátskej kancelárie sa neskorším problémom vyhnúť dá. Existujú právne riešenia, ktoré ak sporom nepredídu, môžu ich  aspoň  zastaviť v zárodku, alebo vyriešiť dlhotrvajúce spory a priniesť zmierlivé riešenia starých a krutých bojov, ktoré by inak poškodili obe strany.

Oslovte advokátsku kanceláriu, ktorá pozná právne riešenia, ktoré sporom predchádzajú a ktorá bude najlepšie hájiť Vaše záujmy.

Nie je náhoda, že

›› na slovenskom trhu právnych služieb pôsobíme už 20 rokov,
›› sme najväčšou slovenskou advokátskou kanceláriou,
šiestykrát v rade sme získali 1. miesto v rebríčku The Slovak Specator najväčších právnických kancelárií na Slovensku,
›› ako silného partnera nás vnímajú nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí,
v medzinárodných rebríčkoch najvýznamnejších advokátskych kancelárií, ktorý zostavuje THE LEGAL 500 sme sa aktuálne sa umiestnili v piatich zo šiestich hodnotených kategórií:

● Sporová agenda
● Energetika a energetické projekty
● Pracovné právo
● Nehnuteľnosti a výstavba
● Obchodné právo a M&A

S NAMI VÁM TO PADNE NA SPRÁVNU STRANU

V mene advokátskej kancelárie SOUKENÍK – ŠTRPKA, úprimne ďakujeme za doterajšiu spoluprácu a prejavenú dôveru všetkým klientom. Ubezpečujeme Vás, že naďalej budeme vyvíjať maximálne úsilie, aby sme ochránili Vaše záujmy a udržali si Vašu dôveru.

Robíme všetko preto, aby Vám to (spolu s nami) padlo na správnu stranu.

Partneri advokátskej kancelárie SOUKENÍK - ŠTRPKA

Médiá
Tlačiť