História

2003

  • Vzniká advokátska kancelária SOUKENÍK  ŠTRPKA

Nová kancelária sa rýchlo zorientuje na trhu právnych služieb a zaujme na ňom svoje pevné miesto. Na čele novovzniknutej kancelárie stojí Mgr. David Soukeník a Mgr. Peter Štrpka. Sídlom kancelárie sa stáva Bratislava.

2006

  • Otvárame nové pobočky

K bratislavskej pobočke postupne pribúdajú ďalšie v Žiari nad Hronom, Nitre a v Banskej Bystrici. V rovnakom roku začína kancelária pôsobiť i v Českej republike. Svoje zastúpenie má priamo v hlavnom meste - Prahe.

2008

  • Sťahujeme sa do nových priestorov

Novým sídlom kancelárie sú administratívne priestory modernej budovy „Milton House“. Nové pôsobisko sa nachádza na Šoltésovej 14 v Bratislave, v bezprostrednej blízkosti Justičného paláca.

2009

  • Prispôsobujeme organizačnú štruktúru

Kancelária prechádza vnútornou reštrukturalizáciou a právne služby poskytuje ako obchodná  spoločnosť pod názvom „SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o.“ Súčasne pribúda i nová pobočka v Prešove.

2013

  • Sme najväčšia slovenská advokátska kancelária

Otvárame zatiaľ najnovšiu pobočku vo Vysokých Tatrách. Náš tím tvorí vyše 60 členov, z toho viac ako 40 právnikov. Naši klienti pochádzajú z celého Slovenska i zo zahraničia a poznajú nás ako renomovanú advokátsku kanceláriu, ktorá je schopná riešiť aj významné právne a obchodné prípady.

Aktuality

viac
Tlačiť